НАЈНОВО

Битола инфо

Битолчанка затекната како нуди сексуални услуги на градско шеталиште

Полициски службеници во неделата околу 21.30 часот ја затекнале 34-годишната Е.А. од Битола како нуди сексуални услуги на Градското шеталиште.

Е.А. била затекната како нуди сексуални услуги на шеталиштето во период кога имало голем број шетачи, информира МВР.

Против 34-годишната битолчанка е поднесена соодветна пријава.

Поврзани новости