НАЈНОВО

Битола инфо

Голд Фелициа ве кани на дегустација на суши во својот луксузен амбиент

Голд Фелициа ви подготвува уште една вечер за дегустација на суши.

Подгответе ги Вашите сетила за незаборавно кулинарско патување во нашиот ресторан со нашите ексклузивни суши специјалитети, специјално направени за да ви ги донесат автентичните вкусови на Јапонија.

Вкусот на Истокот ќе биде надополнет со музичките вибрации на групата За Мерак која само за вас повторно ќе биде во Голд Фелициа.

За да биде уживањето комплетно Голд Фелициа повторно го нуди за вас виното Плоштово на промо цена од 700 денари.

Дојдете и искусето комплетно релаксирачко уживање кое претставува синергија на егзотична храна, одлично вино и добра музика!

Инфо и резервации:

📞 +389 75 316 974

📍 Новачки Пат бр.14, 7000 Битола

🌐https://goldfelicia.mk/

Поврзани новости