Битола инфо

Летна музичка магија во Голд Фелициа!

Ви го најавуваме почетокот на незаборавното музичко лето во Голд Фелициа.

Музичката агенда за претстојното лето ќе биде исполнета со најголемите имиња од музичката естрада кои ќе се погрижат да си поминете незаборавно и исполнето со многу забава, насмевки и незаборавни моменти.

Нашето Кабаре е домаќин на голем број на настани и најдобрите забави со најпознатите балкански ѕвезди. Подгответе се за автентично и егзотично искуство со нашето Кабаре Шоу. Уникатните музички и танцови рутини, сценските ефекти кои го одземаат здивот, прекрасните костими и прекрасните ентериери се визуелно задоволство што создава спомени кои ќе останат со вас цел живот

Богатата музичка Јунска агенда која ветува неповторлива забава ќе ја загрее атмосферата со настапот на Халид Бешлич на 1 Јуни, потоа продлжуваме со најголемиот миленик на понежниот пол – Владо Георгиев на 15 Јуни и самиот врв на атмосферата го следиме со Аца Лукас на 29 Јуни.

Вашето уживање може да го надополните во нашиот хотел со пространи, атрактивни соби опремени современ мебел, луксуз и уникатна атмосфера. Незаменливaта удобност е надополнета со внимателна, дискретна и беспрекорна услуга низ сите области на хотелот. Гостите ќе имаат можност да уживаат и во големиот асортиман на квалитетни пијалоци и врвната гастрономска понуда од нашиот ресторан.

🌟 Звукот на летната магија само во Голд Фелициа!

Инфо & резервации:

☎️ +389 75 316 974

➡️ Новачки Пат бр.14, 7000 Битола

🌐www.goldfelicia.mk

 

 

 

Поврзани новости