Битола инфо

Македонската поп пејачка Антониа Гиговска со концерт во Голд Фелициа Битола

На 23ти мај атрактивната македонска поп дива Антониа Гиговска ќе има свој настап во Голд Фелициа – Битола!
Подгответе се за спектакуларна вечер и незаборавни моменти кои вредат злато!
Дојдете и уживајте во уникатниот амбиент на Голд Фелициа со звуците на младата перспективна пејачка.

Kартите за претстојниот концерт на Антониа Гиговска се достапни во продажба по цена од 300 денари на следните локации:

✅ Голд Фелициа – Битола
✅ Евротип Битола – Широк Сокак
✅ Евротип Битола – Партизанска
✅ Евротип Прилеп – Катна

ℹ️ Инфо и резервации:
📞 +389 75 316 974

🌐 https://www.goldfelicia.mk

Поврзани новости