НАЈНОВО

Битола инфо

Промотивна неделна понуда на пилешко во Голд Фелициа – 15% намаление на сите пилешки порции

Голд Фелициа за своите верни посетители подготви специјална промо неделна понуда на пилешки деликатеси.

Од 1ви до 7ми април искористете го попустот од 15% на сите пилешки порции од богатото мени на ресторанот од комплексот Голд Фелициа.

Дојдете и уверете се во гастрономските специјалитети со пилешко кои ќе ги освојат вашите гурмански афинитети и ќе создадат моменти за паметење.

Дозволете луксузниот амбиент на Голд Фелициа да биде простор за ваше квалитетно поминато време со пријателите, семејството или деловните партнери, време поминато со вкусна храна и квалитетен пијалок во супер комфорен простор кој доловува магични моменти.

Инфо и резервации:

+389 75 316 974

Новачки Пат бр.14, 7000 Битола

https://goldfelicia.mk/

Поврзани новости