НАЈНОВО

ВестиМакедонија

Сообраќајот кај Стража е во целосен прекин

Од АМСМ информираат дека сообраќајот на Стража е прекинат.

– На два километри од Стража кон Гостивар има сообраќајна незгода. Сообраќајот е во целосен прекин, информираа од АМСМ.

Поврзани новости