ЖивотМода и убавина

Елизабет Харли во провокативно модно издние – На актерката може да и позавиди целиот свет

На свои 57 години Елизабет харли сеуште изгледа сензационално и провокативно, а нејзиниот младешки изглед е нешто на кое многу девојки можат само да и завидуваат. Елизабет објави фотографиина Инстаграм каде носи екстравагантен едноделен костим во име на новогодишната атмосфера. Со циркони, светки и мониста, таа блезна на фтографиите кои ја вжештија атмосферата на социјалната мрежа, а обожавателите потврдија дека таа навистина беше кралица на вечерта.

Имено актерката на своите следбеници им посака да им се остварат сите нивни соништа, а таа зад себе остави успешна година, реализирајќи се како успешен претприемач, лансирајќи свој бренд на костими за капење и често споделувајќи фотографии на кои позира во истите.

Поврзани новости