НАЈНОВО

ЖивотМода и убавина

Ова е најпосакуваната јакна за оваа зима

Кежуал, лежерна, удобна и топла. Ова е најпосакуваната јакна за оваа зима.

Станува збор за кожната јакна која лесно се стилизира и комбинира и со патики и чизми.

Предимензионираната јакна со крзно со себе донесе посебна магија и се искачи на пиедесталното место со што триумфира како најносен модел и тренд кој сеуште ја одбележува сезоната.

Поврзани новости