ЖивотМода и убавина

Фризерско студио КАРМЕН со специјална понуда за вашата матурска вечер

Денот на матурската забава е момент кој ќе го паметите цел живот, а веруваме дека би секале да воодушевите со сензационален аутфит, но и феноменална фризура и шминка кои совршено ќе се вклопат во комплетната приказна за совршената ноќ. Токму таа приказна се остварува во фризерскиот салон КАРМЕН.

И како што зборува нивното мото, бидете ,,За влакно пред другите” и оставете му ја работата на професионалниот тим во оваа оаза каде се раѓа убавината.

Во рацете на виртуозите, кои секогаш внимаваат целокупниот изглед да го прилагодат на вашата возраст, телесната конституција, ќе добиете совршен моден look и ,,make up” кој ќе се прилагоди со вашиот тен, бојата на косата и очите, како и цртите на лицето.

Доколку закажете термин за фризура и шминка до крајот на месец Февруари, добивате 20 посто попуст.

Не пропуштајте! Бидете секогаш
,,За влакно пред другите”, креирајте убави спомени и блескав и спектакуларен изглед што ќе го паметите секогаш, а ќе го добите на ова место.

Поврзани новости