ЖивотМода и убавина

Џеј Ло во драматично модно издание на премиерата на филмот Shotgun Wedding

На премиерата на Shotgun Wedding, светски познатата актерка и пејачка Џенифер Лопез изледаше сензационално или можеби драматично.

Во проѕирен фустан во нуди нијанса, Лопез ги истакна облините, а она што беше највозбудливо е што таа под гламурозниот модел или голиот фустан, имено креација на модната куќа Валентино,  носеше само голема жолта машна која ја „разгори“ фантазијата на многу фанови.

Овој макси фустан Џеј Ло го искомбинира со светликав накит.

Поврзани новости