НАЈНОВО

ВестиРегион

Две битолчанки се степале во Прилеп

На 18.02.2023 во 15.30 часот во Полициската станица Прилеп било пријавено дека околу 13.30 часот на ул.„Штипска“ во Прилеп бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу С.Е.(32) и С.О., двете од Битола.

Се работи на расчистување на случајот.

Поврзани новости