НАЈНОВО

ЗабаваШоубиз

Холивудските мегаѕвезди Џорџ Клуни и Бред Пит снимаат нов заеднички филм

„Wolves“ е новиот филм во кој дуото Џорџ Клуни и Бред Пит повторно ќе заигра на филмското платно. Најголемите холивудски заводници, сега со малку подлабоки брчки и малку повеќе седа коса Бред (59) и Џорџ (61) беа расположени додека ги поздравуваа членовите на екипата.

Филмот почна да се снима во њујоршкиот Харлем, пишува Daily Mail.

Инаку, за потсетување Бред Пит не беше номиниран во категоријата „Најдобар актер“ на овогодишните Оскари. Што ќе се случува со новиот филмски проект и дали тој ќе доживее поголеми успеси, останува да видиме.

Како изгледаа актерите на снимањето, погледнете тука и на видеото во продолжение.

https://www.youtube.com/watch?v=kq3HpZAfoHU

 

Поврзани новости