НАЈНОВО

ЗабаваШоубиз

Џанлука Ваки ја изненади сопругата со автомобил -,,Ситничок” подарок на кој неминовно ќе љубоморите

„Среќен роденден љубов моја, те сакам“ – напиша Џанлука
Ваки во описот на видеото во кое се гледа како 55 годишниот италијански заводник и милионер ја израдува саканата подарувајќи и автомобил.

Во видеото кое го сподели на Instagram, Џанлука ја вози Шерон до нивниот дом каде ја чека новиот автомобил украсен со црвена панделка.

Поврзани новости